Pasinaudokite 15+ metų elektroninės prekybos patirtimi

Mūsų komanda nėra dar vienas naujokas Shopify sprendimų arenoje. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį kuriant elektroninės prekybos svetaines Lietuvoje ir užsienyje esame savo srities profesionalai vystant el. komercijos prekybos sistemas ne tik su Shopify. Skirtingai nei paprasti temų integruotojai, mūsų sprendimai yra kruopščiai sukurti siekiant padidinti pardavimus, suteikia patikimumo galutiniam klientui ir skatina auditoriją pirkti, kas Jūsų el. parduotuvę išskiria nuo konkurentų kaip veiksmingesnį, daugiau pardavimų sukuriantį galutinį produktą.

Gaukite sprendimus iš lyderiaujančių Lietuvos elektroninės prekybos gigantų

Mūsų darbai kalba patys už save. Bendradarbiaudami su didžiausiais Lietuvos elektroninės prekybos prekės ženklais, mes išplėtojome savo įgūdžius didžiausiose scenose su sudėtingiausiais sprendimais. Sukaupta patirtis iš šių pramonės gigantų, įžvalgos ir strategijos dabar gali būti pritaikytos Jūsų naujų Shopify verslų poreikiams. Mūsų patirtis yra neįkainojamas priedas prie bet kokio Shopify sprendimo.

Adaptuoti sprendimai skirtingoms nišoms ir industrijoms

Nuo rankų darbo dovanų, lipdukų, telefonų įdėklų iki automobilių sektoriaus, nuo vaistinių iki B2B orientuotų dažų, statybų, darbo drabužių nišų, mūsų žinios apima įvairias elektroninės prekybos industrijas. Esame vieni iš nedaugelio, kurie turi sukaupę šią patirtį bei apjungia žinias iš skirtingų nišų vienam geriausiam Shopify sprendimui.

Magnus IC nesiūlo tik bendrų sprendimų; mes teikiame pritaikytas strategijas ir paruoštus pagrindus verslams, siekiantiems įsitvirtinti savo nišoje. Nesvarbu ar esate pradedantysis, ar patyręs žaidėjas, mūsų sprendimai paruošti atitikti jūsų unikalius poreikius.

Kurdami sprendimus parenkame tai, kas jau patikrinta laiko ir veikia Jūsų el. prekybos nišoje, todėl būsite priekyje konkurentų.

Galvos skausmo nekeliančios integracijos ir sujungimai

Pamirškite integracijos galvos skausmus ir didelius kaštus. Mūsų išskirtinis importo ir eksporto modulis be problemų jungia Shopify su bet kuriuo dropshipping tiekėju, trečiosios šalies programa, ERP ar CMS sistema. Ką tai reiškia jums? Sklandžias operacijas, mažesnes sąnaudas ir daugiau laiko skirti savo verslo augimui be techninių niuansų rūpesčių.

Priklausomai nuo Jūsų rinkos nišos, tikėtina, kad jau turime paruoštą tiekėją, kurį galima pajungti čia ir dabar. Mūsų sprendimas pritaikytas tam, jog galėtumėte diegti daug tiekėjų vienu metu, jų importai suktųsi sklandžiai, o Jums beliktų rūpintis pardavimais.

Tas pats pritaikoma ir Shopify duomenų eksportams ar sujungimams buhalterinių sistemų sujungimams su Shopify.

Vienu žingsniu daugiau: jūsų patikimas verslo partneris

Pasirinkdami Magnus IC patirsite, kad tai nėra tik paslaugų teikėjo įdarbinimas; mūsų komanda yra strateginis partneris Jūsų kelionėje į elektroninės prekybos sėkmę. Mes nesame tik programuotojai; mes esame Shopify partneriai, įsipareigoję sutaupyti jums laiko, pinigų ir galvos skausmų.

Pasirenkant mus, jūs ne tik gaunate Shopify svetainę; jūs pralenkiate savo konkurentus mūsų neįkainojama Shopify know-how patirtimi ir Shopify palaikymu.

Mus turėtumėte samdyti tuomet, kai jums reikia daugiau nei tiesiog paslaugų teikėjo, kai jums trūksta tikrų programuotojų su tikra patirtimi ir stabilia elektroninės prekybos patirtimi, Magnus IC yra vardas, kuriuo galite pasitikėti. Mūsų įsipareigojimas puikiai, kartu su mūsų neprilygstama patirtimi, verčia mus būti jūsų galutiniu pasirinkimu, kai reikia Shopify sprendimų, kurie tikrai duoda rezultatus.

Ar esate pasiruošę pakelti savo Shopify patirtį į kitą lygį?

Susisiekite šiandien ir kartu pradėkite kelionę į elektroninės prekybos sėkmę kaip niekada anksčiau. Leiskime paversti jūsų Shopify svajones tikrove kartu.

 

close-form
Noriu konsultacijos

Atsakysime per 1 val. nuo užklausos gavimo dėl Jūsų Shopify el. parduotuvės

assistant-avatar