Categories Naujienos

Sveikas pasauli: pagrindinis Shopify sprendimų partneris

Šiandien yra lemiamas momentas, pristatant Magnus IC, jūsų patikimą sąjungininką Shopify sprendimų srityje. Įsitraukdami į šią įkvepiančią kelionę kartu, leiskite mums akimirką prisistatyti, kad pasidalintume savo istorija, misija ir neišblėstančiu įsipareigojimu jūsų Shopify elektroninės prekybos sėkmei.

Profesionalumo (angl. excellence siekis)

Gimus iš daugiau nei 15 metų beprecedentės patirties elektroninės prekybos srityje, Magnus IC pasirodo kaip inovacijų ir ekspertų švyturys besikeičiančiame Shopify internetinio pardavimo sektoriuje. Pradėję nuo konversijų optimizuotų elektroninės prekybos svetainių kūrimo su kitomis išplėstomis ir patyrusiems skirtų platformų, mes dabar leidžiamės į naujus iššūkius su mūsų Shopify sprendimais.

Tikime tuo, kad vystantiems naujus Shopify verslus ne ką mažiau reikalingos esminės, gilios ir sistemingos el. prekybos vystymo žinios bei techniniai programuotojų įgūdžiai, kurie padėtų greičiau ir lengviau uždirbti el. komercijos srityje.

Mūsų kelionės pradžia

Magnus IC, mūsų kelionė prasidėjo nuo paprasto, tačiau giluminio suvokimo – kad kiekvienas internetinis verslas nusipelno partnerio, kuris ne tik supranta elektroninės prekybos subtilumus, bet taip pat turi viziją, kaip paversti siekius į realų rezultatą. Turint komandą, kurios “know-how” siekia didžiausių pramonės gigantų įžvalgomis, surinktomis iš pirmaujančiosios Lietuvos elektroninės prekybos sistemų.

Mūsų vizija

Mūsų vizija siekia žymiai daugiau nei paprasčiausiai paslaugų teikimo; ji apima įsipareigojimą įgalinti ir pakelti jūsų Shopify svajones iki neįtikėtinų rezultatų. Ilgą laiką stebėjome, kaip naujokai ir vystytojai pradedantys nuo Shopify stringa su, atrodo, elementariomis el. prekybos žiniomis, todėl nusprendėme savo patirtį grąžinti tiems, kuriems to reikia labiausiai: naujokams ir tik pradedantiems arba ką tik pradėjusiems.

Ar esate pradedantysis verslininkas, žengiantis į internetinės prekybos pasaulį, ar patyręs žaidėjas, siekiantis padidinti savo Shopify pardavimus, Magnus IC komanda pasiruošti būti jūsų žinių ir įgūdžių centru kuriant nuostabius Shopify sprendimus, kurie parduoda.

Kodėl Magnus IC?

Tai, kas išskiria Magnus IC, nėra tik mūsų techninė meistriškumas ar mūsų gausi patirtis dirbant su įvairiomis el. prekybos industrijomis; tai mūsų įsipareigojimas jūsų sėkmei, žengimas vienu žingsniu daugiau. Nuo pritaikytų sprendimų įvairioms industrijoms iki sklandaus integravimosi su mūsų išskirtiniu išmaniu Shopify importo ir eksporto moduliu, kiekviena Magnus IC sritis kruopščiai sukurta pagreitinti jūsų elektroninės prekybos kelionę ir gauti daugiau lankytoju; gauti daugiau pardavimų; gauti daugiau žinių.

Kartu, pradėkime šią nepaprastą kelionę link elektroninės prekybos tobulybės (angl. excellence), kur kiekvienas iššūkis sutinkamas su atkaklumu, kiekviena kliūtis paverčiama galimybe, ir kiekviena svajonė tampa triumfuojančia realybe. Arba kitaip tariant – tiesiog pardavimais.

Sveiki pasauli – kelionė prasideda dabar!